PREČU KATALOGS

Gatavošanās ziemai

Gatavošanās ziemai

 

Vasara ātri paiet, un ziema nav aiz kalniem. Ir pienācis laiks padomāt, kā jūs apkurināsiet māju šajos aukstajos mēnešos. Kurināmā izmaksas palielinās. Uzstādītais kondicionieris-sildītājs jums palīdzēs šoziem pārciest aukstumu.

 

Stabila izvēle

 

Siltuma sūkņi ir lieliska izvēle Jūsu mājokļa apkurei, jo tie darbojas daudz efektīvāk nekā tradicionālie gāzes vai elektriskie katli. Siltuma sūkņi to spēj paveikt, jo siltuma sūknis vienkārši pārvieto siltumu, nevis patērē kurināmo tā ražošanai. Tādējādi tas nav tikai ekonomisks, bet arī ekoloģiski tīrāks par katla kurināmā dedzināšanu. Šī tipa ierīces var darboties arī kā gaisa kondicionieris vasaras mēnešos, tādēļ tās ir divas ierīces vienā. Daudzi eksperti prognozē, ka tuvākajos siltuma sūknis-kondicionieris spēlēs daudz svarīgāku lomu rūpniecībā un mājsaimniecībās.

  1.  No viena vata, kas patērēts apkurei ar siltuma sūkni, jūs iegūstat no 3,5 līdz 5 vatu izdalītā siltuma atkarībā no iekārtas modeļa.
  2.  Apkure ar siltuma sūkni-kondicionieri neprasa remontu mājās un var tikt uzstādīt 1-2 darba dienu laikā.
  3. Nav nepieciešamas atļaujas un saskaņošanas.
  4. Nav sprādzienbīstamās gāzes.
  5. Nav ogļskābās gāzes.
  6. Nav vajadzīgas malkas vai ogļu tonnas, nedz arī to satīrīšana.
  7. Nav nepieciešams kontrolēt degšanu.

Protams, katras ģimenes ekonomija ir atkarīga no virknes faktoru, piemēram:

  • Mājas izolācijas kvalitāte.
  • Mājās lielums.
  • Vēlamā temperatūra.

Kopumā tas ir lielisks variants tiem, kuri meklē drošu veidu savas mājas apsildīšanai.

Iebūvētie kondicionieri ar siltuma sūkni ir tik droši kā ledusskapis, darbojas vairāk nekā divdesmit gadus bez nepieciešamības to nomainīt.

Griezieties mūsu kompānijā, un mēs palīdzēsim jums izvēlēties vispiemērotāko variantu.

Ja jūs vēlaties justies komfortabli gan siltajā, gan aukstajā gadalaikā, tad jums būtu jāiegādājas tāda ierīce kā kondicionieris-sildītājs, kas jūsu biroja ēkas vai dzīvojamās mājas gaisu padarīs daudz siltāku vai vēsāku. Turklāt, ja jums rūp tīrs un spirgts gaiss jūsu mājoklī, arī tādā gadījumā vajadzētu padomāt par kondicioniera-sildītāja uzstādīšanu. Ja jūs esat nolēmuši savā mājā uzstādīt kondicionieri, tad jums nepieciešams izvēlēties tehniku tikai no zināmiem ražotājiem, jo tā ir šīs ierīces tiešā drošības garantija.